Ekonomi Haberleri

‘MARKA’ DAN ONAY ÇIKTI

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın hazırladığı ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın 2019 yılı destek programları kapsamında yapılan değerlendirmeler sonucunda 2’si Düzce TSO’ya ait olan, proje ortağı olduğu 3 projeyle birlikte toplam 5 proje değerlendirmeler sonucunda başarılı olarak destek almaya hak kazandı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın hazırladığı ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın 2019 yılı destek programları kapsamında yapılan değerlendirmeler sonucunda toplam 5 proje değerlendirmeler sonucunda destek almaya hak kazandı.

Meslek Komiteleri Daha Etkin Nasıl Çalıştırılır? Çalıştayı ’’Projesi

Doğu Marmara Kalınma Ajansı 2019 yılı Teknik Destek Programı kapsamında Mayıs -Haziran Dönemi için Odamız tarafından başvurusu yapılan ‘’ Meslek Komiteleri Daha Etkin Nasıl Çalıştırılır? Çalıştayı ’’Projesinin Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’ndan destek almaya hak kazandığı öğrenildi.

‘’Üretimde Dijital Dönüşüm Projesi’’

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2019 yılı Üretim Altyapılarının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında Düzce Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan ‘’Üretimde Dijital Dönüşüm Projesi’’ destek almaya hak kazandığı öğrenildi. Proje kapsamında özellikle üretim yapan KOBİ’lerin çağın gerekliliklerine uygun dijitalleşme becerileri, 3 ana başlık altında üretim süreçlerinde, iç yönetim süreçlerinde, pazarlama ve satışta ölçülerek mevcut durumları ortaya koyulacak olup eşleştirme ve finansmana erişim faaliyetleri ile geliştirilecek. Eylül 2019’ da başlaması planlanan proje 18 ay sürecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı