Ekonomi Haberleri

MARKA’DAN DÜZCE’NİN 3 PROJESİNE ONAY

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’nce hazırlanan ‘Kamu Sağlık Tesislerinde Maliyet ve Finansal Değerlendirme Potansiyelinin Artırılması’ projesi destek almaya hak kazanan projeler arasına girdi. Ayrıca Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Akçakoca Belediyesi’ne ait 1’er projeye de onay çıktı.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) 2019 yılı Temmuz-Ağustos Dönemi için uygulanan Teknik Destek Programı kapsamında sunulan faaliyet önerileri için değerlendirme aşaması tamamlandı. Yapılan değerlendirme sonucu Düzce İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan ‘Kamu Sağlık Tesislerinde Maliyet ve Finansal Değerlendirme Potansiyelinin Artırılması’ projesine destek çıktı. Öten yandan Akçakoca Belediyesi’nin ‘Akçakoca Turizm Destinasyonu Olma Yolunda’ ve Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce hazırlanan ‘Erasmus+ ile Düzce Avrupa’ya Açılıyor’ isimli projeler de onay almaya hak kazananlar arasına girdi.

Ajansın internet sitesinde destek alma hakkı elde eden projeler yayınlandı. Buna göre destek sağlanacak projeler şu şekilde sıralanıyor;

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı