Ekonomi Haberleri

MİLLETVEKİLİ KEŞİR ZİRVEYE KATILDI

Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Ankara Ticaret Odası tarafından düzenlenen 2.Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi’ne katıldı. ‘Anadolu’dan Dünyaya’ sloganıyla düzenlenen zirve, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleşti.

Ankara Ticaret Odası tarafından bu yıl 2.’si düzenlenen ‘Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi’ Emine Erdoğan’ın başkanlığında yapıldı. Zirve, Erdoğan’ın konuşmasıyla başladı. Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de zirveye katılım gösterdi. Üç gün sürecek olan ve ATO Kongre merkezinde bugün açılan zirveye İspanya, Portekiz, Brezilya, Lübnan, Bulgaristan, Malezya başta olmak üzere yabancı ülke temsilcileri de katıldı.

Türkiye’nin 7 bölgesini temsil eden halk oyunları gösterilerinin renk kattığı zirvede bazı valiliklerin yanı sıra ticaret odaları ve borsaları da stand açtı. Zirve, Kars kaşarından, Malatya kayısısına, Hatay’ın defne sabunundan, Pervari balına kadar Türkiye’nin farklı ve zengin coğrafyasından ürünlerin sergileneceği “Coğrafi İşaretli Ürünler İhtisas Fuarı”na da ev sahipliği yapıyor.

Zirvenin ilk gününde katılımcılar Erdoğan ile hatıra fotoğrafı da çektirdi.  

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı