Düzce Eğitim H.

MİLLİ EĞİTİM İŞİ SIKI TUTUYOR

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Başarıya Bir Adım Projesi”ne ilişkin yaklaşan sınavlar öncesi ilçelerde değerlendirme toplantıları gerçekleştirildi.

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce geçtiğimiz 2017-2018 eğitim-öğretim yılında öğrenci ve sınav odaklı olarak uygulamaya konan “Başarıya Bir Adım Projesi” hem merkez hem de ilçelerde uygulanmaya ve eğitim kalitesinin artırılarak başarı çıtasının yükselmesine dönük istişare toplantılarına devam ediyor.

Bu kapsamda son olarak Düzce merkezde yapılan toplantıların yanı sıra bu kez her ilçe kendi bünyesinde bir araya geldi.

Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı ve Yığılca İlçe Milli Eğitim Müdürleri ilçelerinde bulunan tüm okul müdürlerinin katılımlarıyla “Başarıya Bir Adım Projesi” değerlendirme toplantıları gerçekleştirildi.

Toplantıda 2023 Eğitim Vizyonu, Annem Varsa Ben de Varım, Kariyer Günleri, Düzce Kodluyor, Denge, Kardeş Okul ve Başarıya Bir Adım Projelerinin uygulanması aşamasında okulların  yaptıkları çalışmalar, değerlendirme sınavları, koçluk sistemi, aile ziyaretleri, okulların fiziki ortamlarının geliştirilmesi ve güzelleştirilmesi çalışmaları ve devam eden eğitim-öğretim faaliyetleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı