Düzce Spor Haberleri

MİNİK JUDOCULAR YUNANİSTAN’DA ESTİ

Düzce Judo Minik Takımı Selanik’te harikalar yarattı. Takımımız Düzce’ye topladığı madalyalarla döndü.

Yunanistan’ın Selanik şehrinde yapılan, 18 ülke ve 900 sporcunun mindere çıktığı International Filippos Judo Tournament’a Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Judo Antrenörü Nermin Alayıldız ve Koray Kamçı önderliğinde katılan Düzce Judo minik takımı madalyaları topladı.

Süper Miniklerde 22 kilogramda Duru Kaya, Arda Okuyucu üçüncü, 24 kilogramda Neris Öztürk, 26 kilogramda Rutkay Çil, 28 kilogramda Özlem Sezen, 32 kilogramda Azra Ada Aydın, 30 kilogramda Utku Özüyüdücü, 38 kilogramda Arda Işık ikinci, 28 kilogramda Ayşenaz Tosun birinci, Minikler kategorisi 30 kilogramda Bilal Ocak, 32 kilogramda Yaren Mazlum, 42 kilogramda Efecan Biriktir beşinci, 30 kilogramda Efe Gürsoy, 32 kilogramda Ece Okuyucu üçüncü ve 48 kilogramda Hayrunisa Yılmaz ikinci oldu.

“Onlar minicik bedenleriyle çok iyi hazırlandılar”

Antrenör Nermin Alayıldız, “Yaşıtları evlerinde çizgi film izlerken, onlar kilometrelerce uzakta ülkelerini temsil ettiler. Hiç bir başarı tesadüf değil. Onlar minicik bedenleriyle çok iyi hazırlandılar. Daha önlerinde uzun bir yol var. Bizlerde ülkemizi ve ilimizi en iyi şekilde temsil etmek için çalışmaya devam edeceğiz. Destek olan herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı