Düzce Spor Haberleri

MİNİKLER MİNDERDE PARLADI

Antalya’da 15 Temmuz şehitleri adına yapılan Judo Minikler müsabakalarında Düzce rüzgarı esti. Müsabakalara 19 sporcu ile katılan Düzce Gençlik ve Spor Müdürlüğü takımındaki tüm judocular madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Düzce’nin minik judo sporcuları gittikleri her yerde girdikleri madalyaları toplayarak büyük başarılara imza attı. 27-28 Temmuz Antalya’nın Manavgat ilçesinde yapılan 15 Temmuz Şehitleri Judo Müsabakaları’nda Düzce İli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü minik takımı 19 kişiyle yarışmaya katıldı. Antrenör Nermin Alayıldız eşliğinde katılan minik sporcular rakipleri karşısında büyük başarılar elde etti. Şampiyonada Rutkay Çil, Efe Gürsoy ve küçük kızlarda ise Cemre Nur Aydoğdu şampiyon oldu. Bu şampiyonada büyük başarı gösteren Evranur Yağız 2. olarak Düzce’ye gümüş madalya ile dönmeyi başaran sporcumuz oldu. Diğer ikinciliği kazanan Utku Özödöğcü ve Kutay Akın ilimize ikincilik madalyaları ile döndü. Judocular son üç ay içinde 4 ayrı yarışmaya katıldılar ve tüm madalyaları topladılar. 19’da 19 yapan minikler 2020 Minikler Türkiye Şampiyonası ve ardından Balkan Şampiyonası için ön hazırlık çalışmalarına başladılar.

KATILAN SPORCULAR ERKEKLER
Rutkay Çil, Efe Gürsoy, Muhammed Tokgöz, M. Kutay Akın, Utku Özöğdücü, Eymen Tamer, İrfan Şefik, Arda Okuyucu.

KATILAN SPORCULAR KIZLAR
S. Ece Okuyucu, Yaren Mazlum, Özlem Sezen, Neris Öztürk, Cemre Nur Aydoğdu, Hayrunisa Yılmaz, Duru Kaya, Ecrin Pakyıldız, Rana Bilgin, Ayşe Naz Tosun, Ervanur Yağız.

MADALYA KAZANAN SPORCULAR
Rutkay Çil Birinci, Efe Gürsoy Birinci, Cemre Nur Aydoğdu birinci. Ervanur Yağız ikinci, Utku Özöğdücü ikinci, Kutay Akın ikinci. 3. olan sporcular; Muhammed Tokgöz, Eymen Tamer, İrfan Şefik, Arda Okuyucu, Ece Okuyucu ,Yaren Mazlum, Özlem Sezen, Neris Öztürk, Cemre Nur Aydoğdu, Hayrunisa Yılmaz, Duru Kaya, Ecrin Pakyıldız, Rana Bilgin, Ayşe Naz Tosun.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı