Bolu İlkokulları Haberleri

MODERN KÜTÜPHANE ÖĞRENCİLERİN HİZMETİNDE

Bolu Mevlana Ortaokulu ve İlkokulunda Türkiye Yardım Sevenler Derneği ve Bolu esnafının katkılarıyla modern bir kütüphane açıldı.

Bolu Mevlana Ortaokulu ve İlkokulunda Türkiye Yardım Sevenler Derneği ve Bolu esnafının katkılarıyla kütüphane açıldı. Açılış programına Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, Milli Eğitim Şube Müdürleri Muvafık Kılıç ve Yücel Taşdemir, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Bolu Şubesi Başkanı Beysun Türkmen okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kütüphane açılışının öncesinde okul öğrencilerinin tiyatro gösterisi izlendi. Ustaca sergilenen oyun, izleyicilerden tam not aldı.

Sonrasında protokolün katılımıyla kütüphanenin açılış kurdelesi kesildi.

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Bolu Şubesi Başkanı Beysun Türkmen ve Okul Müdürü Burçin Yetiş tiyatro gösterisi sonrasında yaptığı konuşmada duygularını dile getirdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, konuşmaların sonrasında kütüphanenin açılmasında emeği geçenlere plaket verdi. Öğrencilerin hazırladığı “Kitap Sevgisi ve Okumanın Önemi” temalı resim sergisini gezen Tepe, öğrencilerle sohbet etti.

Program, yıllık okul dergisinin 3.sayısının dağıtımıyla son buldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı