Düzce İlkokulları Haberleri

NAMIK KEMAL BU PROJEYİ BENİMSEDİ

Gez Gör Yap Öğren projesini başarıyla devam ettiren Namık Kemal İlkokulu yapmış olduğu gezilere bir yenisini ekledi. Bu kez Yığılca’yı gezen öğrenciler ilçenin doğal güzellikleri ile tanışma imkanı yakalarken, çevre temizliği de yapmayı ihmal etmedi.

Düzce Namık Kemal İlkokulu, “Gez, Gör, Yap, Öğren” projesi kapsamında düzenlediği etkinliklere bir yenisini daha ekledi. Her hafta farklı bir sınıfla Düzce’nin farklı bir yerini tanıma amacıyla gerçekleştirilen geziler bu hafta okulun 4/F sınıfı öğrencileri ile devam etti.

Düzenlenen geziye tüm sınıf öğrencileri tam kadro katılırken, Yığılca’nın doğal güzelliklerini de yerinde görme imkanı yakaladılar.

Yığılca’nın yeşilliklerinin içerisinde kahvaltıyla başlayan program Yığılca ilçe merkezi, Saklıkent Şelalesi ve Hasanlar Barajı’nı gezileri ile devam etti.

Daha önce yapılan ziyaretlerde gittikleri yerlerde çöpleri de toplamayı ihmal etmeyen öğrenciler, takdir toplayan bu uygulamayı da başarıyla devam ettiriyor.

Öte yandan, “Gez, Gör, Yap, Öğren” projesi 22 Mart 2019 tarihinde Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit,  Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, merkez ve ilçelerdeki ilkokul ve ortaokul müdürlerinin katılımlarıyla, Düzce Valiliği Toplantı Salonunda düzenlenen tanıtım toplantısıyla uygulanmaya başlanmıştı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı