Güncel Haberler

OKAN MÜDERRİSOĞLU DÜZCELİLERLE BULUŞACAK

Türkiye Vizyon Konferansları”nın bu haftaki konuğu Sabah Gazetesi Ankara Temsilcisi ve Yazarı Okan Müderrisoğlu olacak. Kültür Merkezinde düzenlenecek konferans 27 Aralık Cuma saat 18:30’da başlayacak.

Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen Türkiye Vizyon Konferansları birbirinden önemli isimleri Düzcelilerle buluşturmaya devam ediyor. 65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün bizzat takip ettiği ve büyük önem verdiği konferansların 27 Aralık Cuma günü saat 18:30’da yapılacak oturumunda konuşmacı konuğu Sabah Gazetesi Ankara Temsilcisi ve Yazarı Okan Müderrisoğlu olacak. Uzun yıllar siyaset konularında Araştırmacı-Gazeteci ve Yazar kimliği ile mesleki yaşamına devam eden Müderrisoğlu’nun konferansta Türkiye’nin yakın siyasi tarihi ve gelecek vizyonu hakkında farklı bakış açılarından bahsetmesi bekleniyor. 27 Aralık Cuma günü saat 18:30’da Kültür Merkezinde ücretsiz olarak düzenlenecek etkinliğe katılmak isteyen vatandaşlar Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğüne 0(380) 523 43 22 numaralı hattan ulaşarak bilgi alabilir.

Okan Müderrisoğlu Kimdir?

Gazeteci Yazar Okan Müderrisoğlu Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Hürriyet Vakfı Erol Simavi Özel İletişim ve Eğitim Merkezi’nde gazetecilik eğitimi aldı. 1990 yılında Hürriyet Gazetesi’nde ekonomi muhabirliğine başladı. 1992 yılında Hürriyet Ankara Bölge Gazetesi’nde İstihbarat Şefliğine atandı. 1993 yılında Sabah Gazetesi’ne geçti ve sırasıyla ekonomi muhabirliği, yazarlık, Ankara haber müdürlüğü ve Ankara temsilci yardımcılığı görevlerinde bulunan Müderrisoğlu, halen Sabah gazetesinde Ankara Temsilcisi ve Yazar olarak görevini sürdürüyor. Muammer Yaşar Bostancı Gazetecilik Ödülü ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti “Ekonomi Başarı Ödülü” sahibi olan Müderrisoğlu, “AB Yolunda Mali Dünyamız” isimli ortak kitap çalışmasına da imza attı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı