Eğitim Haberleri

ÖKEV TV SES GETİRDİ!

Medya sektörünün yalnızca eğitim alanında bir süredir faaliyet gösteren ÖKEV TV, yerel medyanın da bu alana ilgisini artırdı. Eğitim sektörüne faydalı olmayı ve daha kaliteli hale getirmeyi hedefleyen ÖKEV, çok yeni olmasına rağmen ses getirmeyi başardı.

Merkezine Düzce ve Bolu’yu alarak 500 okul, binlerce öğretmen ve öğrenciye hizmet veren ÖKEV TV, 11 Nisan 2019 tarihinde yayın hayatına başladı. İlkeli ve doğru habercilik anlayışını kendisine misyon edinen ÖKEV, bu anlamda Türkiye’nin ilk ve tek ‘Eğitim Haber Portalı’ olma özelliğini de bünyesinde barındırıyor.

İşimiz sadece eğitim!

Eğitimin, teknoloji ile harmanlandığı ve her geçen gün büyüyen bir alan haline geldiği şu günlerde ise, “Eğitim daha nasıl kaliteli hale gelebilir?” noktasında sektöre fayda sağlayacak işlere imza atmayı hedefliyor ÖKEV…

Yine medya sektöründe fakat sektörün yalnızca eğitim alanında kendini var etmeyi amaçlayan ÖKEV, bu doğrultuda çalışmalarına hızla ve titizlikle devam ediyor.

Yerel medyanın eğitim alanına ilgisi arttı

Her gün birçok okuyucuyu bünyesine katarak, yolunda emin adımlarla ilerleyen ÖKEV, yalnızca vatandaşlar ve eğitim sektöründe faaliyet gösterenlerin ilgisini çekmedi. Düzce’de bulunan diğer medya kuruluşları da eğitim alanına ağırlık vermeye başladı. Çok kısa bir zamandır faaliyet gösteren ÖKEV, yerel medyanın da eğitim faaliyetlerine ilgisini artırmayı başardı.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı