Eğitim Haberleri

OKUL GÜVENLİĞİ İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali AKKAPLAN’ın Katılımlarıyla Okul Güvenliği Toplantısı Gerçekleştirildi.

İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali AKKAPLAN ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat YİĞİT Başkanlığında, İl Emniyet Müdürlüğü ve Mili Eğitim  Şube Müdürleri’nin ve Merkez Okul Müdürlerinin katılımlarıyla, Düzce Valiliği Konferans Salonu’nda “Okul Güvenliği” konulu toplantı gerçekleştirildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Murat YİĞİT İlimizde göreve yeni başlayan İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali AKKAPLAN’a iyi dileklerde bulunarak sözü kendisine bıraktı.

İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali AKKAPLAN’ın okul müdürlerine hitaben konuşmasının ardından, toplantı okulların güvenlikle ilgili sorunları ve güvenlik sorunlarının çözülmesinin eğitim camiasına katkıları’nın değerlendirilmesiyle devam etti. Okulların güvenlik sorunlarının çözümü noktasında okullarımızın yanında olduğunu belirten İl Emniyet Müdürü okul müdürleriyle bir WhatsApp grubunun oluşturulacağını böylece olaylara daha hızlı müdahale etmeyi planladıklarını belirtti. Okul etrafındaki iş yerleri kafeler lokantalar gibi yerlerin daha sık denetleneceğini belirten Emniyet Müdürü okul polisi sayesinde okullardaki sorunların azami seviyeye indiğini söyledi.

Soru ve cevaplarla devam eden toplantıda, güvenlik sorunlarının anlatıldığı ve çözümleri noktasında değerlendirmelerde bulunulduğu verimli bir Okul Güvenliği toplantısı gerçekleştirildi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı