Eğitim Haberleri

OKULLAR KAPANIR KAPANMAZ BAŞLIYOR

“Mutlu çocuk öğrenir” felsefesini hayata geçiren Düzce Doğa Okulları’nda “Doğa Yaz Okulu” okullar kapanır kapanmaz hız kesmeden başlıyor. Bu yıl 3 dönme olarak planlanan yaz okulları, 17 Haziran tarihinde başlayacak.

Spor, sanat ve deneysel aktivitelerde bulunmak amacıyla hem keyifli zaman geçirmek, hem de farklı branşlarda pek çok programda deneyim kazandırmak amacıyla Düzce Doğa Okulları’nın “Doğa Yaz okulu” okulların kapanmasının hemen ardından başlıyor.

17 Haziran itibari ile başlayacak olan yaz okulu bu yıl 3 dönem olarak planlandı. 1.Dönem 17 Haziran-5 Temmuz; 2.Dönem 8 Temmuz-26 Temmuz ve 3.Dönem 29 Temmuz-23 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.

Düzce Doğa Okulları Kampüsü’nde gerçekleştirilecek yaz okulu etkinlikleri içerisinde öğrenciler basketbol, hareket eğitimi, yüzme, futbol, eğitim ve dans, akıl oyunları, lego, basit makineler, okuma, ekoloji, resim, müzik, İngilizce, kodlama, Kodlama Robotik, hikaye sandığı, mutfak atöyesi, tasarım atölyesi, bahçe oyunları dersleri alacak.

Böylece Doğa Okulları’na yeni başlayacak öğrenciler verimli bir yaz tatili süreci yaşama imkanına sahip olabilecekler.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı