Düzce Spor Haberleri

OLGUN AYDIN DÜZCESPOR TESİSLERİNİ ZİYARET ETTİ

Futbol dünyasının ünlü ve önemli isimlerinden olan, birçok uluslararası kulüp sahibi, Giresunspor’un eski başkanı, aynı zamanda Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun yakın arkadaşı olan Menajer Olgun Aydın Düzcespor Kulübünü ziyaret etti.

Aydın, Şıralık’da bulunan tesislere gelerek burada Kulüp Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek başarılar diledi. Düzcespor Başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte tesisleri gezen Olgun Aydın, tesislere hayran kaldı ve eksiklerinde acil olarak giderilmesi ile birlikte Düzcespor’un  Süper Ligde mücadele eden takımların bile sahip olamayan bir tesise sahip olacağını ifade etti.

Tesisleri gezdikten sonra yemek salonunda Başkan, yönetim kurulu üyeleri, teknik ekip ve futbolcular ile birlikte akşam yemeğine katılı.

Kendisinin yapmış olduğu açıklamalarda futbol kulübü başkanlığının ve idareciliğinin dünyanın en zor işlerinden biri olduğunu söyleyerek, “ Dostum, arkadaşım Gökhan Kapoğlu’nun Düzcespor başkanı olmasından dolayı kendisini tebrik etmek için bugün burada sizlerle birlikteyim. Görüyorum ki Gökhan Kapoğlu çok güzel bir ekip kurarak yönetimi devralmış. Bende bundan sonra elimden gelenin fazlasını yaparak sizlere tam destek vereceğim. Düzcespor’un en geç 4 yıl içerisinde Süper lige çıkarabilecek bir başkan ve yönetiminiz oluşmuş. Hepinize şimdiden Allah kolaylık versin, bizler sizlerin her zaman yanında olacağız” şeklinde konuştu.

Başkanın yakın arkadaşı olan Olgun Aydın’da göreve yeni gelen Gökhan Kapoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine başarı dileklerini ileterek kulübe 200 bin tl’lik bağış yaptı. Ardından yönetim kurulunun toplantısını gerçekleştirmesi için izin isteyen Olgun Aydın tesislerden ayrıldı. Ziyaretin ardından toplu hatıra fotoğrafı çekilerek bu anı ölümsüzleştirilmiş oldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı