Düzce Eğitim H.

ONLARI “HAMİ PROJESİ” BULUŞTURDU

Uzunmustafa İlkokulu Minik Kalpler Anasınıfı minikleri “Hami Projesi” kapsamında ilk ziyaretini Düzce Doğa Koleji Anaokulu’ndaki arkadaşlarına yaptı.

Resmi ve özel okullar arasındaki etkileşimi, dayanışmayı ve bütünleşmeyi artırmak, eğitim-öğretimde öğrencilerin akademik başarı ve sosyal becerilerinin geliştirilmesini sağlamak amacıyla hazırlanan ve uygulamaya konulan “Hami Projesi” kapsamında Uzunmustafa İlkokulu Minik Kalpler Anasınıfı öğrencileri Düzce Doğa Koleji Anaokulu’nu ziyaret etti.

Düzce Doğa Koleji Anaokulu’ndaki ekoloji atölyesini gezerek okulu yakından tanıma fırsatı bulan minik öğrenciler atölyede gerçekleştirilen faaliyetlere büyük ilgi gösterdi. Düzce’de yalnızca Doğa Koleji’nde bulunan ekoloji atölyesinde öğrenciler bolca fotoğraf çektirerek yaşadıkları mutlu anları da ölümsüzleştirdiler.

Okuldan mutlu ayrılan öğrenciler ve öğretmenleri kendileri ile yakından ilgilenen Doğa Koleji Anaokulu Müdürü Hilal Ülkümen ve Ekoloji Öğretmeni Pelin Pehlivan’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı