Güncel Haberler

ONLARIN YANINDAYIZ, ÇALIŞACAĞIZ, ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Kalıcı Konutlar Bölgesi Kalıcı İşyerlerinde hizmet veren belediye birimlerini inceledi.

Burada personel ile görüşen Başkan Özlü “önceliğimiz personelimize verimli çalışma ortamı hazırlamak, her konuda olduğu gibi bunda da şartları ve çalışma ortamını iyileştirmek için çalışıyoruz” dedi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Merkez Hizmet Binasından ayrılarak Kalıcı Konutlar Bölgesi Kalıcı İşyerlerine taşınan Düzce Belediyesi Birimleri; Sosyal Yardım İşleri, Ulaştırma Hizmetleri, Veteriner İşleri, Muhtarlık İşleri, Teftiş Kurulu ve Temizlik İşleri Müdürlüğü personelini ziyaret etti. Burada bulunan ofisleri gezen ve çalışan personelle sohbet eden Başkan Dr. Faruk Özlü belediye birimlerinde verimli ve rahat çalışma ortamının oluşmasına özen gösterilmesi konusunda hassas olduğunu ifade ederek “Düzce Belediyesi; başkanı, başkan yardımcıları, müdürleri ve personeli ile bir bütündür. Kurum personeli ne kadar çalışkan ve işini seviyorsa, severek çözüm odaklı hareket ediyorsa bir belediye o kadar başarılı olacaktır. Ben burada personelimizin kendini yalnız hissetmesini istemem, hep birlikte hizmet için çalışıyoruz. Elbette çalışma ortamı; o kurumun proje üretimi ve uygulamasını doğrudan etkiler. Bu bakımdan ilgili müdürlerime ihtiyaçları olan her donanımı sağlamaları konusunda talimat verdim. Personelimiz bilsin ki biz her zaman onların yanındayız, çalışacağız, çok çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Kalıcı İşyerlerine taşınan belediye birimlerinin bölgede bulunan esnaf için de bir avantaj olduğunu dile getiren Başkan Özlü “burada ciddi bir tenhalık ve rağbet eksikliği söz konusu idi. Aynı zamanda vatandaşlarımızın belediye hizmetlerine ulaşımı da zordu. Bu tespitin ardından böyle hızlı ve kalıcı bir çözüm uyguladık, başarılı bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Vatandaşımız Düzce Belediyesini görüyor, şeffaf çalışma sistemini baştan sona takip ediyor. Bundan hem biz hem de Düzceli kardeşlerimiz memnun, esnafımız da memnun. Güvenlik problemi çözüldü. Burada bir insan sirkülasyonu başladı. Bu bölge, Kalıcı Konutlar geneli giderek daha güzel, örnek bir yaşam alanı haline gelecek” dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı