Bolu Liseleri Haberleri

ÖYLE BİR PROGRAM Kİ…

Emine Mehmet Baysal Anadolu Lisesi öğrencileri, şehit anneleri ve özel çocukların anneleri için, Anneler Günü programı düzenlendi. Öğrencilerin özenle hazırlandığı programda duydu dolu anlar yaşandı.

Her Mayıs Ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü için Emine Mehmet Baysal Anadolu Lisesi’nde şehit anneleri ve özel çocukların anneleri için kutlama programı düzenlendi.

Annelerin onur konuğu olduğu programa Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe ve Eşi Günnur Tepe, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Bekir Koçyiğit, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Emine Mehmet Baysal Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı, İzleyicilerin gözyaşlarına hakim olamadığı programda okul öğretmeleri ve öğrenciler türküler söyledi. Ayrıca özel öğrencilerin, annelerine duyduğu sevgiyi anlattığı mesajlar dinlendi. Şehit anneleri ve özel çocukların annelerine plaket takdim edildi. Program şehitlerimiz için dua okunmasıyla son buldu.

İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, şehit anneleri ve özel çocukların anneleri için bu anlamlı ve muhteşem kutlama programını hazırlayan okul idarecilerine, öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür etti.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı