Düzce Spor Haberleri

POTADA SEZON TATLIYLA AÇILDI

1881 Düzce Belediyespor Kadın Basketbol Takımı’nda sezon açıldı. Sezonun açılışı yöneticilerin katılımıyla gerçekleşen ilk antrenmanla yapıldı. Antrenman sonunda sporculara tatlı ikramı yapıldı.

2019-2020 sezonunda Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Liginde mücadele edecek olan Düzce Belediyespor Basketbol Takımı yöneticiler Cansu Coşkun, Ogün Şişman, Burak Coşkun ve Basketbol Şube Sorumlusu Musa Keskin’in de takip ettiği ilk antrenmanla sezonu açtı. Neşeli anlara sahne olan ilk antrenmanın sonunda potanın yıldızlarına tatlı ikramında bulunan yöneticiler, başarılı bir sezon temennisinde bulundular.

‘ 2 TRANSFER İLE SEZONU KAPATACAĞIZ’

Transferler konusunda açıklamalarda bulunan Basketbol Şube Sorumlusu Musa Keskin,’ Sezonun ilk antrenmanını 8 sporcumuzla açmış bulunmaktayız. Bir sporcumuz 3X3 milli takımında, bir sporcumuz da önümüzdeki günlerde aramıza katılacak. Şu anda 10 kişilik bir sporcu kafilemiz var. Transfer görüşmelerimiz devam ediyor. Yapacağımız biri yabancı olmak üzere 2 yeni transferle birlikte transfer sezonunu kapatacağız. 2019-2020 sezonunun sporcularımıza, yöneticilerimize ve Düzce’mize hayırlı olmasını, sakatlık olmadan başarılı bir dönem geçirilmesini diliyorum’ şeklinde konuştu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı