Güncel Haberler

PROJEYE DESTEK VEREN MİMARA HEDİYE VERDİ

Düzce Valiliği, Düzce İl Müftülüğü, Türkiye Diyanet Vakfı Düzce Şubesi ve hayırsever vatandaşların işbirliği ile Kültür Mahallesi’nde yapımına başlanan Kültür Mahallesi 4-6 Yaş Kur’an Kursu projesine desteklerinden ötürü Mimar Fatih Ercan’a, İl Müftüsü Hüseyin Can tarafından ay yıldızlı ahşap yakma saat hediye edildi.

Düzce İl Müftüsü Hüseyin Can, Mimar Fatih Ercan’a Kültür Mahallesi’nde yapımına başlanan 4-6 yaş Kur’an Kursu projesine katkısından ötürü teşekkür etti. İl Müftülüğünde gerçekleşen ziyarette İl Müftüsü Can, ‘’Bir ibadethanenin yapımına katkıda bulunan kimseye, katkıda bulunduğu kadar ecir vardır. Ayrıca iyilik ve takvâda başkasına yardımcı olduğu için de kendisine yine ecir vardır. Allah c.c. bu yolda olanlardan razı olsun” dedi. Projenin önemine değinen Can, Mimar Fatih Ercan’a üzerinde ay yıldız bulunan bir duvar saati hediye etti.

Can’ın hediye ettiği ahşap yakma saatin bu sanatı icra eden müftülük personeli Mustafa Gölbaşı tarafından yapıldığı öğrenildi. Can, hediye takdiminin ardından Gölbaşı’na da emeklerinden ötürü teşekkürlerini sundu

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı