Düzce Eğitim Haberleri

REKTÖR ÇAKAR BU DEFA OTC NEWS’E KONUŞTU

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Nigar Demircan Çakar bu defa anne&bebek, dermokozmetik, ilaç, kişisel bakım başlıklarında okuyucularıyla buluşan OTC News Dergisi’nin 28. Sayısında yer aldı. Zengin içerikli derginin kapağında da yer bulan Rektör Çakar, üniversite olarak geleneksel tıp alanında yürütülen çalışmalar hakkındaki röportajıyla dikkat çekti.

Bugüne kadar yenilikçi uygulamaları ve başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Düzce Üniversitesi bu defa OTC News Dergisi’nde yer aldı. Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, anne&bebek, dermokozmetik, kişisel gelişim, aromatik bitkiler ve ilaç başlıklarında haber ve röportajlara yer verilen derginin konuğu oldu.

Derginin kapak sayfasında yer alan Rektör Çakar’ın röportajı özellikle hitap edilen okuyucu kitlesi tarafından dikkat çekici bulunurken, Çakar üniversite bünyesinde geleneksel tıp alanında yapılan çalışmalar hakkındaki röportajı ile ses getirdi. Bu alanda hayata geçirilen ve hedeflenen çalışmalar, üzerinde çalışılan projeler hakkında açıklamalarda bulunan Çakar, iddialı söylemleriyle dikkat çekti. Özel röportaj, ‘Geleneksel tıbbı kanıtlarıyla ürünlere dönüştürüyoruz’ başlığı ile dergide yer aldı.  

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı