Düzce Üniversitesi Haberleri

SAĞLIKLI TOPLUM TEMİZ ÇEVREYLE BAŞLAR!

Çevre temizliği ve yeşil doğa konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından başlatılan ve tüm üniversitenin tüm birimlerine yayılan “Temiz Üniversite Temiz Düzce” etkinliği gerçekleştirilmeye devam ediyor.

“Sağlıklı Toplum Temiz Çevreyle Başlar” ilkesinden hareketle hayata geçirilen bu anlamlı sosyal sorumluluk faaliyeti Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi’nde bu ay; Mühendislik Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi ile Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi gerçekleştirdi.

Etkinliğe; Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlyas Uygur, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakkı Çoknaz, öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi önünden başlayan etkinlik, meslek yüksekokullarıyla eş zamanlı olarak gerçekleştirildi. Etkinlikte; akademik ve idari personeller ile öğrenciler; yollar, yeşil alanlar, duraklar, spor tesisleri, sosyal tesisler ve kampüs çevresinde dikkatli ve itinalı bir şekilde temizlik faaliyeti gerçekleştirerek yerleşkeyi daha güzel bir görünüme kavuşturdu.

“Temiz Üniversite Temiz Düzce” etkinliği ile daha temiz bir dünya mümkün mesajı verilerek toplumsal farkındalık oluşturuldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı