Düzce Eğitim H.

SELİN ÇELİK MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLDU

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit makamını geleceğin teminatlarına devretti. Temsili İl Milli Eğitim Müdürü Pakmaya İlkokulu 4.sınıf öğrencisi Selin Çelik oldu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nın 99. yıldönümü kutlamaları kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Pakmaya İlkokulu 4.sınıf öğrencisi Selin Çelik’e koltuğunu devretti.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’i Pakmaya İlkokulu Müdürü Burhanettin Danış, İngilizce Öğretmeni Pınar Çavuş, 4.sınıf öğrencileri Selin Çelik ve Arda Burak Otlu makamında ziyaret etti.

Öğrencilerin ziyaret sırasında çiçek takdim ettiği Yiğit, daha sonra onlarla bol bol sohbet etti. Yiğit sohbetin ardından makamını Pakmaya İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Selin Çelik´e devretti.

Temsili Milli Eğitim Müdürü Selin Çelik Düzce’de spor salonu, kütüphane ve bilgisayar odası eksiği olan okullarda eksikliklerin tamamlanması talimatlarını verdi.

Pakmaya İlkokul öğrencisi Arda Burak Otlu da okul bahçelerinde sokak hayvanları için barınma ve beslenme alanları oluşturulması talebinde bulundu.

Ayrıca her iki minik de tüm dünya çocuklarının eğitim alması temennilerinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit de taleplerini dikkate alacağını belirterek, öğrencilerin bayramlarını kutladı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı