Güncel Haberler

ŞÖLENDE DOYASIYA EĞLENDİLER

Bolu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Sünnet Şöleni renkli anlara sahne oldu. 78 çocuğun doyasıya eğlendiği şölende çocukları bir an bile yalnız bırakmayan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, üstü açık otobüs ile gerçekleştirilen şehir turu ile Gölköy turuna ve sonrasındaki eğlenceye katıldı.

Bolu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Sünnet Şöleni, ilk olarak Bolu Belediyesi önünden başlayan şehir turu ile start aldı. En önde Yalova Belediyesi’nden gelen üstü açık otobüs olmak üzere onlarca Bolu Belediyesi aracının oluşturduğu konvoy ilk olarak şehirde bir tur attı.Şölen, gezinin ardından şölene sponsor olanların içerisinde yer alan kır bahçesinde devam edildi. Palyaçolar, baloncular, pamuk helvacılar ve çocuklar için birçok etkinliğin yer aldığı eğlencede 78 çocuk ve aileleri doyasıya eğlendi.

 “Bu uygulamamız bundan sonraki yıllarda da devam edecek”

Plaket töreninin ardından bir konuşma yapan Başkan Tanju Özcan; “İnşallah bundan sonraki yıllarda bu uygulamamız devam edecek. Biz çocuklarımıza çok büyük önem veriyoruz. Çünkü bugünün çocuklarının yarının geleceği olduğunu çok iyi biliyoruz. Bugün burada sünnet olan kardeşlerimin arasından belki ileride benim yaptığım görevi yapacak kardeşlerimin çıkacağına da ben inanıyorum. O anlamda biz çocuklarımızın mutlu olabilmesi ve yüzlerinin hep gülebilmesi için Bolu Belediyesi olarak ne yapabiliriz? Buna sürekli kafa yoruyoruz. Bugün sünnet olan kardeşlerimin Allah damatlıklarını da ailelerine nasip etsin. Emin olun bu günü hep hatırlayacaksınız. En kötü gününüz böyle olsun. Ben hepinize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum”dedi.Başkan Özcan konuşmasının ardından çocuklarla birlikte pasta keserek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı