Düzce Spor Haberleri

SÜPER AMATÖRDE HAFTANIN OYUNCULARI

2019-2020 futbol sezonunda oynanan süper amatörde hafta sonu müsabakalar oynanırken takımlarında başarılı oyuncular haftanın karmasına seçildi.

Hafta sonu oynanan maçlarda başarılı olan oyuncular haftanın karmasına seçildiler. Seçilen oyuncuları izleyen spor adamları başarılı oyuncuları şu şekilde açıkladı. Kalede tecrübeli eldiven Gölyakaspor oyuncusu Tolga yer aldı. Savunmada Akçakocaspor’un genç oyuncusu Latif,Cumayeri Belediyespor’un tecrübeli oyuncusu Serdar, Akçakocaspor’un savunma oyuncusu  Ulaş, sol bekte Düzce Belediyespor oyunsusu Veysel girdi. Orta sahaya Hamza ve Yasin Gölyakaspor, Melih Yığılcaspor ve Serdar Düzce Belediyespor oyuncuları dahil oldular.KaynaşlıBelediyespor’un genç oyuncusu Mehmet kadroya girerken ileri uçta usta ayak Aras girmeyi başardı.

 

                                               HAFTANIN KAREASI

Hamza Gölyakaspor,Melih Yığılcaspor,Mehmet KaynaşlıBelediyespor ve Serdar Düzce Belediyespor oldular. Haftanın takımı ise Gölayakaspor oldu.GölyakasporAydınpınarspor önünde oynadığı iyi oyun ve maçı farklı kazanması oldu. Haftanın teknik sorumlusu ise Aydınpınarsporaçık futbolla rakibini yenen Gölyakaspor teknik sorumlusu Burhan Garip oldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı