Düzce Spor Haberleri

SÜPER AMATÖRDE SÜPER MAÇLAR

Düzce süper amatörde bu hafta süper maçlar olacağı hangi takımların play off oynayacağı belli olmaya başladığı görüldü. Haftanın en önemli maçı ise Cumayeri ilçe sahasında Cumayeri Belediyespor Kaynaşlı Belediyespor arasında oynanacak.

Düzce süper amatörde 2019-2020 sezonunda oynanan  müsabakalarda hafta sonu çok önemli maçlara sahne olacak. Haftanın en önemli müsabakası Pazar günü saat 14 00 de Cumayeri ilçe sahasında Cumayeri Belediyespor – Kaynaşlı Belediyespor arasında oynanacak. Bu grupta Pazar günü Şıralık sahasında Kirazlıspor- Beçispor maçı saat 13 00 de karşı karşıya gelecek Cumartesi günü ise Akçakoca ilçe sahasında saaat 15:00’de Akçakocaspor-Kuzey Yıldızı takımları puan savaşı verecek.

Bir diğer grupta ise Cumartesi günü Yığılca ilçe sahasında Yığılcaspor – Çamlıspor karşı karşıya gelirken bu müsabaka her iki takım için büyük önem taşımakta. Yine Cumartesi günü saat 16:00’da Nurettin Zafer sahasında Aydınpınarspor Düzce Belediyespor karşı karıya gelecek bu iki takım sahaya üç puan için çıkarken mağlup olan takım play off umudunu kaybedecek. Bu grupta Pazar günü oynanacak Kavakbıçkı Köyü ile Aziziyespor arasında oynanacak bu müsabaka 15:00’de başlayacak. Gruplarda büyük avantaj elde eden takımlar Akçakocaspor,Gölyakaspor, Kaynaşlı Belediyespor ve Cumayeri Belediyespor takımları oldular.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı