Düzce Spor Haberleri

TARAFTAR HAVAYA GİRDİ

Düzcespor Pazar günü oynadığı Karaköprüspor müsabakasını 1-0 kazanarak puanını 19 yaptı. Bu galibiyet Düzcespor taraftarları arasında büyük coşku yarattı.

Düzcespor Karakörüspor maçında dörtlü savunma beşli orta saha ileri uçta tek forvet olarak oynadı. Düzcespor maça hızlı başlarken gol pozisyonuna girmekte zorlandığı görüldü.  Aynı zamanda Karaköprüsportakımıda pozisyona giremedi. İlk yarının üçüncü bölümünde sol taraftan Fıratın yaptığı ortaya Ahmet Maran zor pozisyonda golü atarak Düzcesporu 1-0 öne geçirmeyi başardı. İlk yarı bu golle biterken ikinci yarı rakibin baskısı ön planda gözüktü. Maçın sonlarında taraftar büyük heyecan yaşarken taraftarımız hop oturup hop kalktı. Maçın en kötü oyuncusu Aybars Garhan olurken maçın uzatma bölümlerinde ne gol atabildi nede gol attırabildi. Kaçırdığı ve vermediği paslardan farkı kaçırdık. Maçın son düdüğü ile Düzcespor müsabakayı 1-0 kazandı. Düzcespor bu müsabakada diğer maçlarda olduğu gibi pozisyona girmekte zorlanıyor bunun asıl sebebi takımımızda 10 numaranın olmayışı  4-1-4-1 dizilişi ile oynamasından kaynaklanıyor. Adem hoca sezon başından bu zamana kadardörtlü savunma beşli orta saha ve tek forvet ile oynarken elindeki oyuncuya göre sistem yaratmaya çalışmakta. 

                                           

TARAFTAR HAVAYA GİRDİ TRİBÜNLER DOLDU

Pazar günü oynanan Düzcespor Karaköprüspor maçına Düzce basını ve sosyal medyada yapılan çağrılar olumlu çıkarken taraftar stadı doldurduğu görüldü. Kırmızı şimşekler taraftar grubu 90 dakika hiç susmadan görevini layıkı ile yaparken diğer taraftarlarında bu sese kulak verdiği gözlerden kaçmadı.Pazar günü oynanan maçta çoluk çocuk kadını kızı maça gelirken en dikkat çeken Düzce Belediyesi Kent konseyi kadın Meclisinin açtığı pankart ile maça gelip destek vermesi oldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı