Güncel Haberler

TOPUK YAYLASINDA MİLLİ TAKIMA YEMEK YAPTILAR

TV8 ekranlarının sevilen programı Masterchef’te birbirinden hünerli şef adayları bu defa Düzce’de yarıştılar. Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’ne gelen ‘Masterchef’ ekibi, ülkemize Avrupa Şampiyonluğu gururunu yaşatan Ampute Milli Takımı futbolcularına menü hazırladılar.

Düzce, Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri ile ulusal gündeme taşındı. TV8 ekranlarının sevilen ve binlerce kişi tarafından takip edilen Masterchef programının dün gece ekranlara gelen son bölümü Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’nde çekildi. Dünyaca ünlü şefler ile şef adayları Topuk Yaylası Tesisleri’ne hayran kaldıklarını söylediler. Şef adayları yine kırmızı ve mavi ekipler olarak bu defa 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda tesiste 20 günlük kampa giren Ampute Milli Takımı futbolcularına özel menü hazırladılar.

Şef adaylarının yarışı kazanmak için ter döktükleri sırada ampute milli takımı oyuncuları sahada idmandaydı. Ülkemize Avrupa Şampiyonluğu kazandırarak gururumuz olan Ampute Milli Takımı oyuncuları, kendileri için hazırlanan özel menüleri tadarak puanlama yaptılar. Günün kazananı ve dokunulmazlığı hak eden ekip kırmızı takım olurken, şef adayları ampute milli takımına yemek hazırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı