Düzce Spor Haberleri

TRANSFER YASAĞI VAR

Düzcespor son oynadığı müsabakada farklı yenilirken taraftarlarına umut vermedi. Sezon başı sıkıntılı günler yaşayan koca çınar son transfer tahtasını açarak lige girmeyi başardı.

2019-2020 sezonuna sancılı giren Düzcespor taraftarlarına umut vermiyor. Oynadığı 10 maçta 3 galibiyet 3 beraberlik 4 mağlubiyet alan Düzcespor attığı 5 gole karşılık kalesinde 8 gol gördü. Düzcespor 10 maçta 12 puan toplayarak 11.sıraya düştü. Düzcesporun en büyük sıkıntısı gol yollarında olurken ileride bir türlü çoğalmayı gösteremediği gözlerden kaçmadı.Düzcesporbu nedenle 10 maçta 5 gol atabildi.Düzcesporun en önemli desteği kırmızı şimşekler grubu ise hala takımını destek çıkarken maçın başından sonuna kadar takımına destek verdiği gözlerden kaçmadı.

                                OCAK TRANSFERİ KAPALI

Düzcespor sezon başında transfer tahtasını açarken gelecek Ocak transferi 2018-2019 futbol sezonunda oyunculara ödenmeyen borçları nedeni ile transfer yasağı geldi. Düzcespor bu borcu yaklaşık 650 bin Tl civarında olduğu öğrenildi.

                                SİSTEMİN DEĞİŞMESİ GEREKİR

Düzcespor teknik sorumlusu AdemNeboğlu takımın sistemin 4-1-4-1 olarak sezon başı belirlerken bu sistemde gol yollarında etkisiz kalındığı görüldü.Teknik sorumlu AdemNeboğlu bu sistemin deplasmanlarda oynayabilecek durumda olabileceğini ama iç sahada sistemini değiştirmesi gerektiği söylenmekte.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı