Düzce Üniversitesi Haberleri

ÜNİVERSİTE PERSONELİ İFTARDA BULUŞTU

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü’nün Ramazan ayı münasebetiyle her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar programı, Konuralp Yerleşkesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti. Programda konuşan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar birlik ve beraberlikten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Düzce Üniversitesi ve çalışanları ile gurur duyuyorum” dedi.

Düzce Üniversitesi her yıl geleneksel hale getirdiği Ramazan Ayı iftar programı dün akşam gerçekleştirildi.

Konuralp Yerleşkesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen iftar programına, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Düzce Üniversite Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlhan Genç ve Prof. Dr. İdris Şahin, protokol üyeleri, şehit aileleri ile akademik ve idari personeller katıldı.

Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Furat Akdemir tarafından okunan Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar programında, akşam ezanın okunması ile birlikte üniversite mensupları ve davetli misafirler birlikte oruçlarını açtı.

Rektör Çakar: “Düzce Üniversitesi ve çalışanları ile gurur duyuyorum”

Tasavvuf müzikleri eşliğindeki iftar yemeğinin ardından duygu ve düşüncelerini dile getiren Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, birlik beraberlik içerisinde olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ramazan ayının herkes için hayırlara vesile olmasını temenni eden Rektör Çakar, Düzce Üniversitesi ve çalışanları ile gurur duyduğunu ifade etti.

Ramazan ayının manevi atmosferi içerisinde Düzce Üniversitesi’nin gerçekleştirdiği iftar programı, birlik ve beraberliğe, dayanışmaya, manevi duyguların paylaşılmasına ve nimetlerin şükrüne vesile oldu. Cennet vatanımızda barış içerisinde nice Ramazanların yaşanması temennilerinin ifade edildiği programda, tüm çalışanlar bu anlamlı iftar organizasyonunu düzenleyen üniversite yönetimine teşekkür etti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı