Düzce Üniversitesi Haberleri

ÜNİVERSİTENİN ÜRÜNLERİ ÜLKE SINIRLARINI AŞTI

Düzce Üniversitesi’nin ihtisaslaşma faaliyetleri ve ürünleri, uluslararası fuarda tanıtıldı. Fuarda he üniversiteye hem de ürünlere yoğun ilgi gösterildi. Voarlberg eyaletinde düzenlenen fuar standını Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı da ziyaret etti.

Düzce Üniversitesi, Avusturya İslam Federasyonu tarafından Voarlberg eyaletine bağlı Dornbirn şehrinde düzenlenen 1. Prof. Dr. Fuat Sezgin Eğitim ve Üniversiteler Fuarında, apiterapi, fitoterapi, polimerik malzeme gibi ihtisaslaşma kapsamındaki faaliyetleri ve ürünlerini tanıttı.

Ürünlere ve üniversiteye yoğun ilgi

Avusturya, İsviçre ve Almanya’ya sınırı bulunan Voarlberg eyaletinde düzenlenen fuarda, yurtdışında yaşayan Türkler; hem ihtisaslaşma kapsamında üretilen ürünlere hem de Düzce Üniversitesi Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı süreçlerine yoğun ilgi gösterdi. Düzce Üniversitesi, özellikle ihtisaslaşma kapsamında üretilen ürünlerin online satışı için yoğun taleple karşılaştı.

Üniversite standını Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Bregenz Başkonsolosu Nursel Berberoğlu, Voarlberg Eyaleti İçişleri Bakanı Christian Gantner, Avusturya İslam Federasyonu Başkanı Abdi Taşdöğen de ziyaret etti.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı