Düzce Eğitim H.

USTA YAZARLAR DÜZCE DOĞA’DA

Düzce Doğa Koleji İlkokul ve Ortaokul ile ve anaokulu öğrencileri, yazarlarla buluştu. Ayrıca usta yazarlara bol bol sorular soran öğrenciler keyifli bir gün geçirdi.

Düzce Doğa Koleji’nde öğretmenleri, öğrencilerinin okuyan, anlayan, okuduğunu yorumlayabilen öğrenciler olarak yetişmeleri için onları usta yazarlarla buluşturmaya devam ediyor.

Çocuğun erken yaşta kazanımlar edinebilmesi bilinci ile hareket eden Düzce Doğa Koleji, ilkokul ve ortaokul öğrencilerini Türkolog Yazar Hamdullah Köseoğlu ile bir araya getirdi.

Koleji konferans Salonu’nda gerçekleştirilen buluşmada Köseoğlu, öğrencilerle kısa bir söyleşi yaptı. Ardından öğrencilerin sorularını içtenlikle yanıtlayarak onlarla bol bol sohbet etti. Yazarlık mesleği konusunda Köseoğlu’na birçok soru yönelten Düzce Doğa Koleji öğrencileri, yazarın kitaplarını imzalatmayı da ihmal etmedi.

Çocuk yazarı Doğa Koleji minikleriyle buluştu

Öte yandan dün yazar bolluğunu yaşandığı Düzce Doğa Koleji’nde, anaokulu minikleri de Çocuk Yazarı Hatice Boşça ile buluştu. Anaokulu öğrencileri ile yakından ilgilenen yazar, “Sihirli Benekler” kitabında yer alan karakterleri dramatize ederek anlattı. Minikler, Yazar Hatice Boşça ile keyifli anlara imza attı.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı