Güncel Haberler

VALİ ÜMİT’TEN BGC’YE ZİYARET

Bolu Valisi Ahmet Ümit, kongrede güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek yeni dönem çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Ümit, Bolu Gazeteciler Cemiyeti’nin Eylül ayında yapılan kongresinde delegelerin oylarıyla tekrar başkan seçilen Bülent Velioğlu ile yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  Başkan Velioğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali Ümit, gazetecilerle sohbet etti.

Kentte görev yapan gazetecilerinde katıldığı ziyarette konuşan Vali Ümit, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın coşkuyla kutlanması için kurumlarla birlikte işbirliği içerisinde çalıştıklarını vurguladı. Vali Ümit. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın kentte coşku ve sevinçle kutlanmasının kendisini de mutlu ettiğini söyledi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın son yıllardaki kutlamalara göre daha coşkulu olduğuna dikkat çeken Başkan Velioğlu , başta Vali Ümit olmak üzere kutlamalar için emekleri geçen kurumlara teşekkür etti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı