Düzce Eğitim Haberleri

VİZYON TOPLANTISINDA 'BAŞARI' VURGUSU

22 yıldır eğitim öğrenim hayatında Bağımsız Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Fen ve Anadolu Lisesi kademelerinde hizmet veren Düzce Doğa Koleji’nde 2019-2020 eğitim yılı vizyon toplantısı bugün yapıldı.

22 yıldır eğitim öğrenim hayatında Düzce’ye hizmet veren Düzce Doğa Koleji kampüsünde yeni eğitim yılı öncesi vizyon toplantısı gerçekleştirildi. Bağımsız Anaokulu’ndan Fen ve Anadolu Lisesi’ne tüm eğitim kademelerinde görevli idareci, öğretmen ve personellerin katıldığı vizyon toplantısında açılış konuşmasını Düzce Doğa Koleji Kurucusu Önder Tonyalı yaptı.

Yeni eğitim öğrenim yılında da başarı çizgisinin devamını dileyen Önder Tonyalı, 22 yıl süresince kurumun kat ettiği yol ve bugün geldiği nokta hakkında katılımcılara bilgiler verdi. Tonyalı, yeni eğitim yılı için tüm idareci ve öğretmenlere başarılar temennisinde bulunarak sözlerini noktaladı.

Ardından sahneye çıkan Kurumsal İletişim Direktörü Suna Özçelik, kurumsal olmanın önemine ve ayırımına dikkat çektiği konuşmasında en alt kademeden en üste kadar özveriyle çalışan kadro sayesinde başarının kaçınılmaz olduğunu söyledi.

Tesis yöneticisi Filiz Özten ise kampüs işleyişi hakkında bilgilendirmede bulundu. Muhasebe Müdürü Caner Altaş da sahne alarak, katılımcılara bilgiler aktardı. Okulun kodlama ve robotik öğretmeni Sertan Gönültaş’ın sunumunun ardından kademe tanıtımlarına geçilen vizyon toplantısında Düzce Doğa Koleji Anaokulu Müdürü Serap Akıtürk, İlkokul Müdürü Asude Çelik, Ortaokul Müdürü Emine Ertürk, Fen ve Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Elif Özgüner sırasıyla söz alarak, yeni eğitim öğretim yılı hakkındaki temennilerini paylaştılar.

Toplantı sonrası program okul ana binasının girişinde toplu hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı