Güncel Haberler

YANAN EVİ BELEDİYE EKİPLERİ TEMİZLEDİ

Düzce Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü ihtiyaç sahibi ve yalnız yaşayan yaşlı vatandaşlara yardım çalışmalarına devam ediyor.

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Evde Bakım Hizmetleri kapsamında ihtiyaç duyan vatandaşların yardımına koşmayı sürdürüyor. Düzce’nin Dedeler mahallesinde yalnız ikamet eden 90 yaşındaki vatandaşın evinde çıkan yangın sonrası ziyarete giden Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü yetkilileri evde meydana gelen hasar ve bakım ihtiyacı konusunda tespitler yaptı. Müdür Yasemin Özel Uğurluçelik daha sonra evde bakım hizmetleri personeli ile birlikte yaşlı kadının evine gelerek bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını yaptırdı. Çalışmalara bizzat refakat eden Uğurluçelik, yaşlı kadın ile sohbet ederek Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün geçmiş olsun dileklerini ilerek başka bir ihtiyacı olup olmadığını sordu.

Konu hakkında Sosyal İşler Müdürlüğünden yazılı açıklamada “Dedeler mahallemizde ikamet eden 90 yaşındaki vatandaşımızın evinde çıkan yangının küçük çaplı maddi hasara sebep olduğu tespit edildi. Müdürümüzce yapılan ilk ziyarette evin yaşanacak durumda olmadığı ve bakım, onarıma ihtiyaç duyduğu belirlendi. Evde bakım ekiplerimizce yangın sonrası evde bakım, boyama, tamir ve detaylı temizlik çalışması yapıldı. Çalışmaların sonrasında Müdürümüz tarafından ziyaret edilen vatandaşımıza başka bir ihtiyacı olup olmadığı sorularak Başkanımız Dr. Faruk Özlü’nün selam ve geçmiş olsun dilekleri iletildi” denildi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı