Düzce Üniversitesi Haberleri

YENİ DÖNEM ADAYI OLARAK ZİYARETLERE BAŞLADI

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, yeni dönem rektör adayı olarak Düzce’deki ziyaretlerine Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ile başladı. Ziyaretleri sırasında şehrin gelişimine her türlü desteğe hazır olduğunu belirten Çakar, tüm kurumlarla işbirliği ve koordinasyon içerisinde hareket edecekleri vurgusunda bulundu.

2015 yılında başladığı görev süresi dolan ve Düzce’ye eğitimden kalkınma faaliyetlerine, geleneksel tıp uygulamalarından özellikle üniversite-sanayi işbirliğinin gelişmesi noktalarında ciddi katkıları bulunan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, yeni dönemin rektör adayı olarak ziyaretlerine de başladı.

2015-2019 yılları arasında üniversitenin hayata geçirdiği projeleri içeren “Düzce Üniversitesi 2015-2019” kitabı ile Rektör Çakar, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı’dan başlayarak il ziyaretlerini gerçekleştiriyor.

Düzce Valisi ile birlikte Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Belediye Başkan Yardımcıları Celal Kasapoğlu ile Hüdaver Gösterişli, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’i ziyaret eden Prof. Dr. Çakar, yeni dönem rektör adayı olarak il protokolü ile istişarelerde ve bilgi alışverişinde bulunuyor.

Ziyaretlerde, Düzce Üniversitesi’nin ve şehrin gelişimi için her türlü desteğe hazır olduklarını belirten Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, daha önce olduğu gibi tüm kurumlarla iş birliği ve koordinasyon içerisinde hareket edecekleri vurgusunda bulundu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı