Düzce Eğitim Haberleri

‘YETENEĞİNİ KEŞFET,BRANŞINI SEÇ’

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Düzce Doğa Koleji, yetenek avına çıkacak. Okul kampüsünde ücretsiz olarak ve antrenörler gözetiminde yapılacak, uluslararası geçerliliği bulunan fiziksel performans testleriyle çocuğunuzdaki yetenekleri keşfedebilir, geleceğine en doğru yönü verebilirsiniz.

Düzce Doğa Koleji’nden bir ilk daha. Düzce Doğa Koleji yine ücretsiz bir uygulama ile ilimizdeki yetenekli çocukları keşif hazırlığında. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda okul kampüsünde hem beden eğitimi öğretmenleri hem de antrenörler tarafından yapılacak fiziksel performans testleriyle yetenekler gün yüzüne çıkacak. 30 Ağustos günü testler, 10:00-12:00 ile 14:00-17:00 saatleri arasında olmak üzere 2 seansta yapılacak.

Ücretsiz olmasının ötesinde uluslararası geçerliliği olan fiziksel performans testleri sayesinde ebeveynler, çocuklarının yeteneği keşfederek, geleceğinin şekillenmesine katkı sağlayabilecek. ‘Yeteneğini keşfet, branşını seç’ sloganıyla voleyboldan futbola, atletizmden basketbola branşlara yönelik yapılacak testler sonucunda yetenekli olduğuna karar verilen öğrencilere sonrası için yönlendirme de yapılacak.

Öğrencisinin teste katılmasını isteyen velilerin, okulu arayarak çocuklarının yaşı ve katılacağı seans için randevu oluşturmaları gerekiyor. İlimizdeki 9-17 yaş arası tüm öğrencilerin ücretsiz katılabilecekleri performans testlerinin büyük ilgi  görmesi bekleniyor.  

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı