Düzce Eğitim Haberleri

‘YETENEK AVI’ RENKLİ GEÇTİ

Düzce Doğa Koleji’nde yetenekler yarıştı. 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında yapılan ve 2 gün süren etkinlik büyük katılımla gerçekleşti. Doğa Koleji “Yetenek Avı” etkinliklerinde 100 den fazla öğrenciye uzman beden eğitimi kadrosu tarafından fiziksel yeterlilik testleri uygulanarak, her bir öğrenci ayrı ayrı değerlendirmeye alındı.

29 ve 30 Ağustos 2019 tarihlerinde Düzce Doğa Koleji bahçesi şenlendi. İlki yapılan ‘Yetenek Avı’ etkinliği renkli görüntülere sahne oldu. 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında çıkılan ‘Yetenek Avı’ nda uzman beden eğitimi öğretmenleri tarafından yeteneklerinin keşfedilmesini isteyen 100 den fazla öğrenci antropometrik ve fiziksel yeterlilik testlerine tabi tutularak, yetenekleri tespit edildi.

Düzce Doğa Koleji kapalı spor salonu ile okul bahçesinde yapılan testlerde her bir öğrenci tek tek değerlendirmeye alındı. Çocukların performanslarını sergilemek için ter döktükleri ve büyük katılımla gerçekleşen fiziksel yeterlilik testlerinin ardından hem çocuklar hem de aileleri bayrak yarışı ve eğlenceli spor etkinlikleri sayesinde yeşillikler içindeki bahçenin tadını çıkarıp, keyifli zaman geçirdiler. İki gün süren etkinlikler, öğrencilerle yapılan toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.  

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı