Düzce Liseleri Haberleri

YİĞİT GSL’Yİ ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Düzce Güzel Sanatlar Lisesi’ni ziyaret etti. Yiğit ziyaretinde, başta 2023 Eğitim Vizyonu olmak üzere gerçekleştirilen çalışmalar ve devam eden eğitim-öğretim faaliyetlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

2018-2019 eğitim öğretim yılında devam eden proje ve çalışmalarını yerinde değerlendirmek üzere okul ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Düzce’de faaliyet gösteren Güzel Sanatlar Lisesi’ni ziyaret etti.

Ziyaretinde okulun bölümlerini gezen Yiğit idareci, öğretmen ve öğrencilerden bilgi aldı. Sınıflara girerek öğrencilerle sohbet etmeyi de ihmal etmeyen İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, öğrencilerin müzik alanında yeteneklerini sergiledikleri enstrüman çalışmalarını da dinledi. 

Daha sonra okul idareci ve öğretmenleriyle de bir araya gelen Yiğit, 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar, devam eden eğitim-öğretim faaliyetleri ile okulların fiziki ortamlarının geliştirilmesi ve güzelleştirilmesi çalışmaları ile ilgili  değerlendirmelerde bulunuldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı