Düzce Eğitim H.

YILIN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNİ HAZIRLADILAR

Çilimli Anaokulu öğretmenleri, “Uluslararası Çocuğa Değer Katanlar Konferansı ve Ödülleri” töreninden, 1.’lik ödülü ile döndü.

“Uluslararası Çocuğa Değer Katanlar Konferansı ve Ödülleri” sahiplerini buldu.

İstanbul Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenen ödül töreninde ise Çilimli rüzgarı esti. Çilimli Anaokulu öğretmenleri yaptıkları proje ile “Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi” dalında Türkiye çapında 1.’cilk ödülünü almaya hak kazandı.

“1.’lik ödülü kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz”

Çilimli Anaokulu Müdürü Nuray Eran Türedi sosyal medya hesabından hem yaşattıkları gururun fotoğraflarını hem de duygu ve düşüncelerini paylaştı. Türedi, şu ifadelere yer verdi:

“’Uluslararası Çocuğa Değer Katanlar Konferansı ve Ödülleri’ töreninde yürütücülüğünü üstlendiğimiz projemiz ile ‘Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi’ dalında Düzce Çilimli ilçemize Türkiye çapında 1.lik ödülünü kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Proje ortaklarımız olan Çilimli Kaymakamı Sayın Rumeysa Sena Kurt’a, Çilimli Belediye Başkanı Sayın Muhsin Yavuz’a, Çilimli İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Abdurrahman Yurttaş’a desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.”

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı