Düzce Eğitim Haberleri

YOL HARİTASI VELİLERLE PAYLAŞILDI

Düzce Doğa Koleji ilk ve ortaokul kademelerinin sistem tanıtım toplantısı Egemen konferans salonunda yapıldı. Velilerin büyük ilgi gösterdikleri toplantıda okul müdürlerinin açılış konuşmaları sonrası, öğretmenler sırayla kendilerini tanıtarak bu yıl yapacakları çalışmalar ve izleyecekler yol hakkında velileri bilgilendirdiler.

Düzce Doğa Koleji Egemen konferans salonunda sistem toplantısı yapıldı. Hem İlkokul hem de ortaokul kademesinde ayrı ayrı yapılan toplantılarda açılış konuşmaları okul müdürleri tarafından gerçekleştirildi.

Doğa Koleji İlkokulu Müdürü Asude Çelik, yaptığı konuşmada ilköğretimin önemine dikkat çekti. İlköğretim başarısında öğretmen, veli ve öğrenci işbirliğinin önemini vurgulayan Çelik, yıl boyunca yürütülecek çalışmalar ve istem hakkında da velilere bilgiler aktardı. Toplantıda 1.2.3. ve 4. Sınıf velileri yer aldı.

Ardından ilkokul kadrosunda yer alan öğretmenler sırayla önce kendilerini tanıtıp, ardından branşları, müfredat ve izleyecekleri yol hakkında paylaşımlarda bulundular.

Aynı şekilde Düzce Doğa Koleji ortaokul kademesi sistem tanıtım toplantısı da bugün velilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Doğa Koleji Ortaokul Müdürü Emine Ertürk, kendini tanıtarak başladığı konuşmasında 5.6. ve 7. Sınıflardaki müfredat, ders ve konu dağılımı hakkında bilgiler aktardı.

Sonrasında ortaokul kademesinde görevli branş öğretmenleri velilere kendilerini tanıtarak, bu yıl yapacakları çalışmaları ve öğrencilerden beklentilerini velileriyle paylaştılar.

Toplantıların sonunda Düzce Doğa Koleji Tesis Müdürü Filiz Özten, sorumluluğunda bulunan güvenlik, yemekhane, servis gibi birimler konusunda velileri aydınlattı. Toplantılar soru cevap kısımlarıyla sona erdi. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı